Roko opera „Meilė ir mirtis Veronoje“

Pagal kultinę Viljamo Šekspyro dramą „Romeo ir Džiuljeta“ pastatyta lietuviška roko opera „Meilė ir mirtis Veronoje“ atgims su jaunosios kartos žvaigždėmis – Europą pakerėjusia Ieva Zasimauskaite ir „Freaks on Floor“ lyderiu Justinu Jaručiu. Gintauto Venislovo muzikos aranžuotę papildys ir choras “Vilnius” (vyr. dirigentas Artūras Dambrauskas). Naujojo roko operos pastatymo premjera įvyks metų pabaigoje, gruodžio 28 d., Vilniaus „Siemens“ arenoje.

Tai bus jau penktas operos „Meilė ir mirtis Veronoje“ pastatymas. Kompozitoriaus Kęstučio Antanėlio ir libreto autoriaus Sigito Gedos opera pirmą kartą buvo pastatyta dar 1982 m. Vilniuje. Tuomet ją režisavo Eimuntas Nekrošius. Kiek vėliau operą režisavo ir Aidas Giniotis. Romeo ir Džiuljetos vaidmenis operoje jau yra atlikusios tokios žvaigždės kaip Kostas Smoriginas ir Kristina Kazlauskaitė, Povilas Meškėla ir Viktorija Kuodytė, Mantas Jankavičius ir Inga Jankauskaitė, Marijonas Mikutavičius ir Erica Jennings bei Tadas Juodsnukis ir Raminta Naujanytė.

 

Nors Romeo ir Džiuljetos istorija skaičiuoja jau daugiau nei 400 metų, jis vis dar masina skirtingų kartų žiūrovus. V. Šekspyro tragedija pasakoja jaunuolių iš priešiškai nusiteikusių šeimų meilės istoriją. Nors knygos puslapiuose istorija baigėsi tragiškai, Romeo ir Džiuljeta visiems laikams tapo amžinos meilės simboliu. Be to, ši drama – tai vienas populiariausių rašytojo darbų, įvairių kūrėjų perdirbtas ir interpretuotas daugelį kartų visame pasaulyje.

Kompozitorius – Kęstutis Antanėlis

Libretas – Sigitas Gedas

Režisierius – Ramūnas Cicėnas

Send

2018-12-29

19:00

Klaipėdos "Švyturio" arena

Rinktis bilietus

Place of the event:

Klaipėdos "Švyturio" arena

Dubysos g. 10-1, Klaipėda

Sutinku
Font Resize
Contrast